Зазначимо, що причиною, через яку "впала" Дія стала надто велика кількість охочих проголосувати за фаворита. Цьогоріч під час голосування застосунок отримував 15 000 запитів за секунду. На щастя, Дія вже відновила роботу.

Вас також може зацікавити Зірки Євробачення та нове обличчя: українці обрали журі Нацвідбору-2024

Де і коли можна подивитися фінал Нацвідбору-2024

Оголошення довгоочікуваних результатів конкурсу відбудеться 4 лютого. О 15:15 ще раз покажуть фінал Національного відбору на Євробачення-2024, щоб глядачі мали змогу переглянути всі виступи фіналістів. Потім, о 19:05, розпочнеться пряма трансляція й завершиться голосування.

Глядачі по всій країні зможуть спостерігати за перебігом фіналу на телеканалі "Суспільне", на сайті "Суспільного", на фейсбук-сторінках "Суспільного", на ютуб-каналі "Євробачення Україна", на сайті Євробачення в Україні, а також через застосунок "Дія", обравши "Дія. TV". Також трансляцію покажуть на каналі "Суспільне Культура HD".

Крім того, фінал Нацвідбору можна буде почути в прямому етері "Радіо Промінь".

Нацвідбір Євробачення-2024

  • Нещодавно в Дії пройшло голосування, в результаті чого було обрано трьох членів журі. До їхнього складу увійшли Андрій Данилко, Джамала та Сергій Танчинець.
  • Водночас стало відомо, що ведучим фіналу Національного відбору стали багаторічний "голос" Євробачення Тімур Мірошниченко. Разом з ним на сцену вийшла талановита фронтвумен гурту The Hardkiss Юлія Саніна та відомий стендап-комік Василь Байдак.
  • Також відповідно до результатів жеребкування визначили порядок виступів фіналістів. Розпочинає лайн-ап YAKTAK, за ним виступили INGRET, NAZVA, ANKA, Drevo, Alyona Alyona & Jerry Heil, MÉLOVIN, SKYLERR, Ziferblat, YAGODY та NAHABA.