На думку інфлюенсерки, зараз вона виглядає молодше, ніж в 19 років. Водночас тоді Аліну нічого не турбувало у своїй зовнішності й вона себе любила.

Не пропустіть Уперше за два місця: Кейт Міддлтон показалася на публіці

Аліна Шаманська показала, як виглядала до пластики

Блогерка поділилася світлиною зі своєї юності. Вона зізналася, що в той період "почувалася богинею". Далі знаменитість порівняла свої фото у віці 19 і 35 років, продемонструвавши зміни у зовнішності після операції з ринопластики.

Як Аліна Шаманська виглядала до пластичних операційЯк Аліна Шаманська виглядала до пластичних операцій / Скриншот з інстаграм-сторіс

Відомо, що блогерка також видалила грудки Біша. Крім того, Аліна вдається до ін'єкцій краси.

Що інші зірки говорили про б'юті процедури

  • Оля Полякова поділилася, що надає перевагу апаратній косметології, а не ін'єкціям, зазначивши, що відвідує косметолога щонайменше раз на тиждень для проведення різних процедур.
  • Даша Астаф'єва відверто зізналася, що фарбує волосся, робить ін'єкції краси, підколює лобі та регулярно приймає вітаміни й амінокислоти. Водночас фігуру вона підтримує за допомогою фізичних вправ і здорового харчування.
  • У жовтні танцівниця Ілона Гвоздьова перенесла операцію з мамопластики. Її вартість близько 3 тисяч доларів. Відомо, що на пластику також наважилися Ірина Сопонару, Олена Світлицька, Анна Трінчер та MamaRika.
  • Павло Зібров також розповів, що використовує ін'єкції ботоксу для боротьби зі зморшками й фарбує волосся. Попри це, він заявив, що не вдається до пластичної хірургії.