66-річний український артист Павло Зібров зізнався, що отримує від хейтерів практично однакові коментарі. Усі вони стосуються його зовнішності.

Цікаво Товаришували 27 років, – Павло Зібров відповів, чи потисне руку зрадниці Повалій

За що дорікають Павлу Зіброву

За словами Павла Зіброва, йому дорікають через пофарбоване волосся, ботокс, "омолоджувальні" процедури тощо. Артист зізнався, що вдається до уколів краси, але операцій не робив.

Операції не робив, а ботокс є, трошки є, безумовно. Якщо не робити, то в мене були б зморшки сильні. Усе-таки вже трішки вік такий,
– поділився виконавець.

Інтерв'ю з Павлом Зібровим: дивіться відео онлайн

Які українські зірки роблять пластичні операції та ін'єкції краси

  • Акторка Олена Світлицька днями зробила мамопластику, щоб збільшити об'єм грудей. Вона була незадоволена їхнім зовнішнім виглядом після пологів, а тому наважилась на пластичну операцію.
  • Співачка MamaRika збільшила груди кількома днями раніше. Артистка розповіла, що наважилась на пластику, щоб удосконалити своє тіло. Хоч рішення далося непросто, цей крок вона зробила з любові до себе – так каже сама зірка.
  • Волонтерка Даша Астаф'єва не приховує, що фарбує волосся та робить ін'єкції краси. Вона підколює лоб, коле вітаміни й амінокислоти. Зірка не хоче коригувати фігуру через пластичні операції: вона більше довіряє спортзалу та правильному харчуванню.