До того ж телеведучий пригадав останню розмову з Ямою. Як вважає Єгор, вона може пояснити причини втечі Влада.

До слова Залишився в Україні й покинув політику: чим займається зараз Олександр Скічко

Що думає Гордєєв про втечу Ями

До початку повномасштабного вторгнення хореограф був ведучим шоу "Твій день". Водночас Єгор Гордєєв працював разом з ним, як керівник проєкту.

За словами телеведучого, він повністю розуміє реакцію аудиторію на скоєний вчинок Ями. До того ж Гордєєв припустив, що Влад дуже довго жив у своїй "бульбашці", з якої той не мав бажання виходити, однак тепер довелося.

Я думаю, що Влад не до кінця зіставляє якісь моменти, прогнозує реакції аудиторії. Можливо, тому що задовго жив у якісь своїй бульбашці. І в програмі "Твій день", до речі, йому з цієї бульбашки довелося теж виходити. Це було важко, стало величезним травматичним випробуванням. Я думаю, що зараз це випробування продовжується, тільки вже не в прямому ефірі, а в реальному житті,
– зазначив Єгор.

Водночас Гордєєв наразі не підтримує зв'язок з хореографом, хоч і намагався налагодити з ним контакт. Ведучий також впевнений, що танцівник зник не з війною, а ще раніше.

Зараз ми з Владом не спілкуємося. Я якось списувався з ним, запитував, чи необхідна якась допомога батькам у Запоріжжі – оце і все. Влад же зник із програми не з війною, а трохи раніше. А на його місце прийшов Костя Грубич,
– пояснив телеведучий.

Як інші зірки висловилися про втечу Влада Ями

  • Спортсменка Лілія Подкопаєва підкреслила, що хореограф зробив свій вибір, тому кожен може мати думку щодо цього. Також вона натякнула, що танцівник проявив слабкодухість.
  • Ведучий "Танцюють всі" Раду Поклітару раніше був у теплих дружніх стосунках з Владом Ямою. Однак, тепер він не спілкується з втікачем та не цікавиться його життям.
  • Хореограф Женя Кот вважає, що Влад злякався, коли почалась війна. Водночас публічні люди повинні бути разом з народом та показувати йому приклад, що треба "гуртуватися, а не тікати".
  • Ігор Кондратюк не засуджує хореографа, оскільки у нього є сім'я. Однак, підкреслює, що у військових є повне право називати його негідником.