Зазначимо, що поруч з чоловіком впродовж всієї процесії також була його дружина Світлана, яка ледь стримувала сльози. Коли вона підійшла, щоб попрощатися з коханим, то скорботно дивилася на бездиханне тіло Віталія, ніжно погладжуючи його голову.

До теми У Києві попрощалися з Віталієм Білоножком: зворушливі кадри з церемонії

Остання розмова Віталія Білоножка з онуком

З'ясувалося, що дідусь з внуком-тезкою востаннє розмовляли на Новий рік.

Він, як завжди, почав розповідати якісь історії з життя. Кожну майже розмову він закінчував зі словами "Віталій, не іскушай судьбу". І я завжди не дуже розумів, бо мені здавалося що дід тримав долю за руки,
– сказав онук співака.

Віталій Білоножко
Віталій Білоножко / Фото "Главком"

Віталій Білоножко відійшов у вічність

  • Співак помер 9 січня у віці 70 років.
  • Світлана Білоножко повідомила, що причиною смерті Віталія стала зупинка серця.
  • Зазначимо, що народний артист довгий час вже не з'являвся на публіці. Близькі його друзі, Павло та Марина Зіброви, розповіли, що на відсутність Віталія вплинули наслідки пандемії, повномасштабна війна й деякі проблеми зі здоров'я.

"Думаю, що по ньому сильно вдарила ця війна. Як і всі в його віці, мав хронічні захворювання. На жаль, така коротка доля. Пішла легенда", – зазначила Марина Зіброва.

  • Водночас подруга Білоножка Ольга Сумська сказала, що, на її думку, співак був у чудовій формі. Водночас вона припустила, що його могло підкосити те, що він міг відчувати розчарування через відсутність визнання та перспектив, які відповідають його здібностям.