З'ясувалося, що чоловік лежав у лікарні. Там у нього зупинилося серце, що й стало причиною смерті 70-річного Віталія Білоножка.

Важливо "Ці слова розбивають серце": у мережі зі щемом згадують Максима Кривцова, який загинув на війні

Причина смерті Віталія Білоножка

Дружина співака розповіла, що відомий артист лежав у лікарні, проте неочікувано в нього зупинилося серце. На жаль, лікарям не вдалося врятувати виконавця.

Світлана Білоножко підкреслила, що незабаром повідомить інформацію про похорони чоловіка.

Віталій Білоножко з дружиною
Віталій Білоножко з дружиною / Фото з інстаграму Світлани Білоножко

Чим відомий Віталій Білоножко

  • Співак народився 11 червня 1953 року в селі Слобода Буринського району Сумської області. Він здобув музичну освіту у Сумському музичному училищі та Київській національній консерваторії, а завдяки таланту став солістом Київського театру естради на Подолі та Держтелерадіо України.
  • Часто виступаючи разом з дружиною Світланою, вони захоплювали публіку неперевершеними дуетами. Так, спільно з коханою Віталій заснував міжнародний фестиваль родинної творчості "Мелодія двох сердець".
  • У грудні 1995 року Білоножко отримав звання народного артиста України.
  • Цікаво, що виконавець займався не лише творчістю, він також викладав на кафедрі естрадного співу в Київському національному університеті культури та мистецтв.
  • Поза своєю творчою діяльністю, Білоножко ще взяв участь у парламентських виборах 2019 року, представляючи партію "Сила і Честь" як позафракційний кандидат, і посів 22 місце в списку партії.