Подружжя прожило разом понад 47 років. Віталій та Світлана залишалися нерозлучними як вдома, так і на сцені.

Важливо Помер народний артист України Віталій Білоножко: де поховають співака

Світлана Білоножко попрощалася з чоловіком

Впродовж всієї церемонії жінка отримувала чимало слів співчуття від присутніх колег, рідних та прихильників творчості Віталія. Вона ледь стримувала сльози впродовж всього дійства. Під час процесії, коли Світлана підійшла, щоб попрощатися з коханим, вона скорботно дивилася на бездиханне тіло Віталія, ніжно погладжуючи його голову. Після цього жінка опустилася на руки, схилившись над його труною.

Світлана Білоножко попрощалася з чоловіком / Відео OBOZ.UA

Серед родичів з Віталієм Білоножком попрощався його онук. Він розповів, що востаннє спілкувався з дідусем на Новий рік.

"Він, як завжди, почав розповідати якісь історії з життя. Кожну майже розмову він закінчував зі словами "Віталій, не іскушай судьбу". І я завжди не дуже розумів, бо мені здавалося що дід тримав долю за руки", – пригадав онук знаменитого співака.

  • Урочиста церемонія прощання з виконавцем почалася об 11:30 і розтягнулася на понад три години. Так, 12 січня у Національній філармонії в Києві шанувальники, родичі та колеги зібралися, щоб віддати шану Віталію Білоножку.
  • Зокрема, на похороні були присутні такі відомі особистості, як Павло Зібров, Іво Бобул, Оксана Білозір, Алла Кудлай, Володимир Талашко, Олександр Злотник, Ауріка Ротару та багато інших видатних діячів.
  • Під час церемонії прощання у філармонії звучали пісні Віталія у супроводі відео з його концертів.