Після масового хейту, Пренткович назвала "імпульсивним та необдуманим" рішенням, виїзд її чоловіка на Мальдіви. За словами Тані, їй би не хотілося, аби їхній вчинок змусив погано думати про інших волонтерів та бізнеси.

До теми Не гарно лити бруд, – Саша Бо заступилася за Пренткович у скандалі з відпусткою на Мальдівах

Реакція відомих людей на скандал з Пренткович

Комік Антон Тимошенко не залишився осторонь цієї ситуації. У своїй інстаграм-сторіс він поширив твіт, у якому тролить Пренткович і Гонковського за відпустку на островах.

Треба жити так, щоб поїздка на Мальдіви могла бути для вас імпульсивною та необдуманою,
– написав він.

Тимошенко висловився про блогерів
Тимошенко висловився про блогерів / Скриншот з інстаграму коміка

До речі, твіт Тимошенка прокоментував й блогер Лачен. Він висловився коротко: "Ахахах".

Лачен відреагував на твіт Тимошенка
Лачен відреагував на твіт Тимошенка / Скриншот з інстаграму блогера

Гуморист і ведучий Женя Янович теж відреагував на таке вибачення. Схоже, він не повірив у щирість блогерів, бо не розуміє, як можна було раптово поїхати в Польщу, а потім – на Мальдіви.

Дуже імпульсивно спланували, імпульсивно 18 годин їхали в Польщу. Потім імпульсу вистачило ще на 2 перельоти й тиждень сц*ння в очі людям. Фізики в гробу перевертаються від таких інтерпретацій класичної механіки,
– висловився Янович.

Янович про скандал блогерів
Янович про скандал блогерів / Скриншот з інстаграму ведучого

Танцівниця Ілона Гвоздьова вважає, що можна відпочивати сім'єю за кордоном. Однак, публічна брехня є неприпустимою, на її думку. Гвоздьова зазначила, що всі свідомі українці зараз займаються допомогою для українських військових.

Сьгодні всі свідомі українці, незалежно від статусу та зірковості, збирають кошти на ЗСУ. Хтось більше, хтось менше, але це не дає права вважати себе кращими, ніж інші. Сподіваюсь, ви отримали чудовий урок,
– підкреслила Ілона.

Гвоздьова висловилась про скандал блогерів
Гвоздьова висловилась про скандал блогерів / Скриншот з інстаграму танцівниці

Ведучий Анатолій Анатоліч зазначив, що в ситуації з Пренткович і Гонковським йдеться насамперед про норму закону, а не мораль. Він вважає, якщо людина порушила закон, то вона має за це відповідати.

Виїхав за кордон нелегально, обманув "Шлях" – маєш нести за це відповідальність, яка передбачена законодавством. Це покарання зараз незначне, але його треба збільшити аж до позбавлення волі,
– сказав він.

Анатоліч відреагував на скандал блогерів
Анатоліч відреагував на скандал блогерів / Скриншот з інстаграму ведучого

Як відреагували інші користувачі мережі

Під дописом Тані Пренткович, де вона вибачається за поїздку на Мальдіви, можна помітити велику кількість негативних коментарів. Люди висловлюють обурення та відчувають себе обманутими.

 • "Це порушення закону, емоції тут не важливі. Як дружина військовослужбовця, як волонтер, вимагаю відповідальністі по закону. Все інше, гарні слова – зайве".
 • "Ви, мабуть, до кінця й не зрозуміли, що суть не у Мальдівах. Образливо, що ви пизд*ли усім. Розказували, як важко самій подорожувати, акцентували на те, що ви самі. І як вірити вашим словам надалі".
 • "Повідписувалась від багатьох блогерів, бо бісили своїм щасливим життям, а тут і ви туди ж. Мало того, що поїхали закордон, ще й на море з'їздили. Верх цинізму".
 • "Ви не змусили нас погано думати про волонтерів та бізнесів. Ви змусили нас погано думати суто про вас".
 • "Та запхай собі свої вибачення, знаєш куди. Хай хоча б одного з вашого стада забрали, тоді ми б побачили, чи ти б хотіла гріти свою д*пу на сонці, бо страшенно втомилася. Усі втомилися, у всіх сім'я та діти, але прості люди собі такого не дозволяли та не дозволяють".
 • "Перенесли дату на відфотошопленому скріні, ок. Історії зняти наперед, ок. Ниття під час польоту, як важко самій, ок. Випадково у сумці виявились літні речі, бо ж у Варшаві зараз +30. Таня знову хоче зробити з нас ідіотів або її піарники. Сподіваюсь, цього разу не вийде".

Однак, були люди, які підтримали Пренткович і Гонковського. Вони не бачать нічого поганого у поїздці на Мальдіви чоловіка, який виїхав за кордон як волонтер.

 • "Таня, підтримую Вас повністю. Треба відпочивати. І якщо є можливість – користуватися. Дуже рада за вас від щирого серця".
 • "Не розумію, яка різниця, куди людина поїхала – Варшава чи Мальдіви. Вона все одно повернулась та далі допомагає, а не втекла повністю. Кожен, хто б мав таку можливість, виїхав і б не повернувся, впевнена. Хто живе в Україні, я б кожному давала тиждень змоги десь виїхати та відпочити. Жити під ракетами – це тяжко".
 • "Чому ви взагалі повинні виправдовуватись перед кимось? Дурня. Будьте щасливими та бережіть себе".

За що розкритикували блогерів

 • Нещодавно чоловік Тані Пренткович, Андрій Гонковський виїхав до Польщі як волонтер для проведення благодійного заходу. Утім, у мережі поширили фото, де він разом з коханою та дітьми відпочиває на Мальдівах. Суспільство розкритикувало такий вчинок Гонковського.

 • Згодом Андрій відреагував на хейт. Він зізнався, що й справді був на острові разом з Танею та дітьми. За словами Гонковського, він не прикривався волонтерством для того, щоб поїхати на відпочинок. Чоловік намагався пояснити, що благодійний захід перенесли, й на цей час він вирішив возз'єднатися зі своєю сім'єю на Мальдівах.

 • Прокоментувала ситуацію й сама Пренткович. Блогерка розповіла, що вона летіла на відпочинок сама, а чоловік перетнув кордон на законних підставах. Вона вважає, що не заслужила такої критики, оскільки нічого не вкрала, веде чесний бізнес і допомагає.