Блогерка зазначила, що не підтримує публічний булінг. Водночас не може промовчати, адже багато людей просить її прокоментувати цей випадок.

До речі Поки закриті кордони: хто з блогерок відпочивав з чоловіками за кордоном під час війни

Саша Бо відреагувала на виїзд на Мальдіви Гонковського

На думку інфлюенсерки, неправильно виїжджати за кордон, використовуючи можливості волонтера. Вона вважає, що це буде уроком для інших публічних людей, хто теж це робив. Водночас Саша не розуміє, чому Таня Пренткович повинна відповідати за вчинки чоловіка та отримувати за це хейт.

Я нікого не прикриваю, Андрій все сказав вже і пояснив. Але так само не гарно лити бруд на Таню, чому вона має "вигрібати" за дії хлопця? Хочу, щоб у нашому суспільстві кожен сам відповідав за свої вчинки,
– висловилась вона.

Бо також зазначила, що її чоловік не перебуває в реєстрі волонтерів, а лише є засновником фонду. За словами Саші, вони знаходили інші шляхи допомагати, зокрема, привозити авто з-за кордону, без їх безпосередньої участі.

Я дуже сподіваюсь, що це не підірве вашу довіру до нашої діяльності. Бо жодної вигоди ми з цього не маємо, хіба тільки бюрократичні проблеми. Мені неприємно бачити повідомлення з обвинуваченнями, що "всі блогери такі",
– написала жінка.

Саша Бо висловилась про виїзд Гонковського
Саша Бо висловилась про виїзд Гонковського / Скриншот з інстаграму блогерки

З чого все почалось

  • Нещодавно чоловік Тані Пренткович, Андрій Гонковський виїхав до Польщі як волонтер для проведення благодійного заходу. Утім, у мережі поширили фото, де він разом з коханою та дітьми відпочиває на Мальдівах. Суспільство розкритикувало такий вчинок Гонковського.

  • Згодом Андрій відреагував на хейт. Він зізнався, що й справді був на острові разом з Танею та дітьми. За словами Гонковського, він не прикривався волонтерством для того, щоб поїхати на відпочинок. Чоловік намагався пояснити, що благодійний захід перенесли, й на цей час він вирішив возз'єднатися зі своєю сім'єю на Мальдівах.

  • Прокоментувала ситуацію й сама Пренткович. Блогерка розповіла, що вона летіла на відпочинок сама, а чоловік перетнув кордон на законних підставах. Вона вважає, що не заслужила такої критики, оскільки нічого не вкрала, веде чесний бізнес і допомагає.
  • Після шквалу обурення Пренткович попросила вибачення за скандальну відпустку на Мальдівах з бойфрендом. Вона назвала це "імпульсивним та необдуманим" рішенням.