Він зізнався, чи використовуватиме нестандартні способи, щоб провчити кулінара. Річ у тім, що сам Міцкевич раніше вдавався до шантажу, щоб вирішити фінансовий конфлікт.

Цікаво Оля Полякова неочікувано відповіла на закиди Міцкевича про їхні стосунки

Як чоловік Полякової відреагував на "таємний роман" дружини з Міцкевичем

Днями співачка вийшла в прямий етер в інстаграмі, де поспілкувалася з підписниками. З огляду на "злив" фото виконавиці й кухаря, фанів дуже цікавили подробиці цього інциденту. Наприкінці етеру за кадром з'явився Вадим Буряковський, тож Ольга запитала в чоловіка: "Міцкевичу ноги будемо відривати?".

Як завжди,
– жартома відповів бізнесмен.

Чоловік Полякової відреагував на "роман" дружини з Міцкевичем: дивіться відео

Звернімо увагу, що підписники Олі Полякової все одно мають чимало запитань до співачки. Ось кілька реакцій, які вони залишили під включенням виконавиці:

  • "То як це брехня, якщо на фото ви цілуєтесь?";
  • "Оце Владік підняв рейтинг, 2000 за хвилину, чекають коли вже Полякова щось скаже";
  • "Навіщо той Міцкевич злив фото?";
  • "Оля, ти ж на 100% адекватна людина, що це????"

Були і ті, хто підтримував співачку: "Оля, не звертай увагу! Я щиро вірю в Ваше кохання до свого чоловіка! Хай у вашій родині завжди буде добробут та кохання, щирість, чесність та мир!!! Дуже люблю вас та вашу працю!"

Що відомо про "таємний роман" Полякової та Міцкевича

  • Днями Влад опублікував кадри, на яких цілується зі співачкою. Шеф-кухар стверджував, що перебував у стосунках з Поляковою протягом року, проте наразі вони начебто розійшлися.
  • Однак пізніше він перепросив перед виконавицею та її шанувальниками, визнавши, що збрехав, перебуваючи у стані алкогольного сп'яніння.
  • Згодом артистка пояснила, що фотографії з поцілунками були поширені Міцкевичем, щоб привернути увагу до себе, але вона вирішила ніяк його не карати, бо не отримає від цього жодної користі.