Крім того, чоловік розповів про їхній нібито таємний роман. Що цікаво, за його словами, ці стосунки тривали вже досить довго, проте зараз вони розійшлися.

Не пропустіть Працює з росіянами й робить неоднозначні фото: де зараз і чим займається Влад Яма

Що розповів Влад Міцкевич

Він заявив, що їхній роман зі співачкою розпочався рік тому.

Думаю, що не для всіх це був секрет. Думаю, що розумні люди додумались. Так с*ка обідно, бл*ть. Обідно не за себе, обідно за вас, обманутих людей, котрі про ідеальну сім'ю говорили,
– зазначив блогер.

Влад вирішив розсекретити інформацію про стосунки після того, як розійшовся зі знаменитістю. "Вона з*балася з нашого дому", – заявив кулінар. Після цього він показав валізи та туфлі артистки. Останні він викинув через вікно.

Підкреслимо, що зараз на сторінці Міцкевича немає цих сторіс. Він їх видалив зранку, а поширив вночі.

Влад Міцкевич злив фото з Олею Поляковою / Фото з телеграм-каналу INSTAМАНІЯ

Що відомо про стосунки Влада Міцкевича та Олі Полякової

  • Кулінар та співачка були співведучими шоу "Він готує, вона керує". У цій програмі українські пари проходили випробовування. Складність полягала в тому, що жінки керували процесом приготування їжі, а чоловіки безпосередньо готували. Переможці отримували 25 тисяч гривень.
  • В одному з випусків проєкту Оля і Влад також цілувалися. Щоправда, артистка тоді вирішила поцілувати Міцкевича не в губи, а в щоку.
  • Вже після шоу кухаря та Полякову неодноразово бачили в компанії одне одного.
  • Донька виконавиці також спілкувалася з кулінаром.
  • До того ж нещодавно учасник "МастерШефа" розкритикував Євгена Клопотенка, який негативно висловився про Олю Полякову, й у такий спосіб публічно захистив її. Тоді він Клопотенка назвав "медійно розкрученим кулінаром", а співачку – зіркою номер один в Україні.