Блогерка поширила скриншоти повідомлень від читачів. Деякі люди писали Тані, щоб вона поверталась у інстаграм й продовжила показувати своє житті.

Цікаво Волонтерство на Мальдівах та обман тих, на кому заробляєш: все про скандал з Пренткович

Пренткович вперше вийшла у інстаграм після скандалу

Таня опублікувала світлину заходу сонця та написала, що вона вперше такий довгий час не з'являлась у інстаграмі. Також вона оприлюднила фото дітей і свого помешкання. Інфлюенсерка зазначила, що підписники цікавились її станом. Однак, їхня родина зараз має непростий період.

За ці дні отримала від вас дуже багато запитань "як ми?". Зараз краще, але проживаємо дуже складний період,
– розповіла вона.

Пренткович вийшла на зв'язок
Пренткович вийшла на зв'язок / Фото з інстаграму блогерки

Блогерка показала дітей та будинок
Пренткович показала дітей та будинок / Фото з інстаграму блогерки

Пренткович зізналась, що має складний період
Пренткович зізналась, що має складний період / Фото з інстаграму блогерки

Пренткович повідомила, що тепер вона не буде так часто з'являтися в інстаграмі, як це було раніше: "Раптом ви забули, який я маю вигляд. Єдине моє фото за ці дні у фотоплівці", – сказала вона.

Пренткович рідше з'являтиметься в інстаграмі
Пренткович рідше з'являтиметься в соцмережах / Фото з інстаграму блогерки

Про який скандал йдеться

  • Чоловік Тані Пренткович Андрій Гонковський виїхав за кордон як волонтер. Він мав провести благодійний захід, але раптово з'явився на Мальдівах. Там він відпочивав разом з дружиною та дітьми. Після гучного обговорення ситуації, Гонковський підтвердив своє перебування на острові.

  • Через певний час інфлюенсерка намагалась пояснити поїздку. Вона сказала, що це було "імпульсивне та необдумане" рішення. Однак, користувачі мережі не повірили у виправдання Тані та писали, що вона каже неправду.

  • Публічні особистості також відреагували на скандал. Багато з них висміяли блогерку за її пояснення щодо поїздки на Мальдіви. Зокрема, комік Антон Тимошенко та ведучий Женя Янович. Вони не розуміють, як такий відпочинок міг бути "імпульсивим".