Американський продюсер та репер Келвін Бродус, відомий публіці як Snoop Dogg, не коментував російське повномасштабне вторгнення. Однак його підловили з прикрасою, яку створили на підтримку України.

До слова Після відео з російським триколором: співачці LP скасували концерт у Литві

Snoop Dogg показався з підвіскою на підтримку України

Репер показав фото з масивною золотою підвіскою днями, однак її він одягав і раніше. Цю прикрасу розробив український 3D-дизайнер Андрій Хромченко разом з каліфорнійським брендом King Ice, вона отримала назву Peace for Ukraine Necklace.

Аксесуар з'явився на сторінці бренду на початку минулого року, на сайті вказана його ціна – майже 5,8 тисячі гривень.

Підвіска створена у вигляді соняшника, де одна з пелюсток у синьому кольорі, що контрастує з 14-каратним золотом. По центрі зображений знак миру, а позаду підвіски слова – peace not war.


Підвіска, створена на підтримку України / Фото з інстаграму бренду

Невідомо, чи справді Snoop Dogg вирішив підтримати Україну, чи просто придбав прикрасу, яка йому сподобалась. Адже він і раніше обирав підвіски саме цього бренду. Водночас самі King Ice періодично нагадують про війну та важливість миру для України.


Snoop Dogg з синьо-жовтою підвіскою / Фото з інстаграму Snoop Dogg

Світові зірки підтримують Україну: останнє

  • Актор Мікі Рурк опублікував ролик з Валерієм Залужним та закликав взяти участь у розіграші прапора з його підписом.
  • Роберт Де Ніро, Катрін Денев, Imagine Dragons та багато інших зірок звернулися зі словами підтримки до українського народу до других роковин повномасштабного вторгнення.
  • Ірландський віолончеліст Патрік Декстер до 24 лютого зіграв лемківську народну пісню "Пливе кача". Вона ще з 2013 року є символом боротьби українців.