Артисток часто порівнюють у соцмережах, адже вони схожі зовнішньо. Утім, як виявилось, між ними існує певне непорозуміння.

Цікаво Анна Трінчер вперше зізналась про квартиру, яку купила у 18 років: чому вона це приховала

SKYLERR висловилась про конфлікт з Трінчер

Одного дня співачка звернула увагу, що Анна більше не стежить за нею в інстаграмі. Валерія поцікавилась у Трінчер, чому та від неї відписалась. Однак, відповіді дівчина не отримала, тож вважає цей конфлікт безпідставним.

Я їй записала повідомлення: "Якщо в тебе є до мене якась образа, претензія до мене, скажи мені чому". Можливо вона взагалі неправдива, хтось щось сказав. Мені не відповіли на моє повідомлення,
– сказала вона.

SKYLERR зізналась, що не може зрозуміти такої поведінки Анни, адже нещодавно вони нормально спілкувалися. Зараз Трінчер заблокувала Валерію в інстаграмі. Дівчина припустила, що так вчинити міг порадити психолог Трінчер.

Я нормально ставлюся до Ані, у мене можуть бути до людей якісь особисті моменти. Але ж це ніяк не впливає на наші загальні стосунки. Анна мене заблокувала та я не знаю, чому вона це зробила. Мене це вже не дуже цікавить, це її рішення, може їй психолог так порадила зробити,
– додала співачка.

Інтерв'ю SKYLERR: дивіться відео онлайн

SKYLERR брала участь в Нацвідборі-2024

  • Співачка пробувала свої сили у відборі на міжнародний пісенний конкурс з треком Time is running out. У ньому йдеться про плинність часу та важливість роздумів над власним життям.

  • Ще до оголошення результатів Нацвідбору-2024, Валерія заявила, що відмовляється продовжувати участь у конкурсі. Вона пояснила це тим, що не вірить у правдивість голосування, яке відтермінували.

  • Однак, Суспільне не погодило зняти кандидатуру SKYLLER з Нацвідбору. Причиною було те, що це не передбачено правилами конкурсу, тому на це просто не було підстав. Співачка посіла сьоме місце за результатами голосування журі та людей.