Співачка й блогерка Анна Трінчер заявила, що часто чує звинувачення у свій бік. Мовляв, усі її досягнення спершу "проплатили" батьки, а згодом успіхи в кар'єрі допоміг здобути колишній чоловік Олександр Волошин.

Дивіться також Анна Трінчер неочікувано зізналася, чи вільне її серце після розлучення з Волошиним

Анна Трінчер купила квартиру у 18 років

"Мене все життя звинувачують, що всього, чого я досягла – це спочатку батьки, які мені все проплатили та за все домовилися, потім був мій чоловік, який за мене всюди платить. Але я вперше в житті розповім одну історію", – поділилася артистка.

Анна Трінчер зізналась, що купила першу квартиру у 18-річному віці. Це доволі коштовне майно, адже розташоване у центрі Києва в елітному житловому комплексі. Але про це ніхто не знав раніше.

У 18 років я купила собі квартиру в центрі Києва в дорогому класному ЖК. Бувши блогером, я ні слова про це не сказала, бо я фоново постійно думала, що вони не повірять, що це я заробила, а там не було ні копійки маминих грошей,
– заявила співачка.

Трінчер додала, що її ніколи не тішило це досягнення, хоч вона дуже хотіла почути у свій бік захват і похвалу.

"Я за весь цей час з 18 років жодного разу не посміхнулася від думки, що я молодець. Я купила квартиру, наче як пішла в магазин і купила банани. Бо я постійно думала, що вже з'явилися нові досягнення і "купила, ну і купила, а що далі?", а по-друге, мені так хотілося поділитися з цим в Instagram, бо це прикольно отримати похвалу", – зауваила блогерка.

Новий подкаст Анни Трінчер: дивіться відео онлайн

Що відомо про статки Анни Трінчер

  • Після весілля з чоловіком Анна Трінчер та Олександр Волошин уклали шлюбний контракт. Згідно з ним, усе майно, що було і в співачки, і в блогера, залишиться у них самих.
  • Наприклад, Анні не довелося повертати колишньому чоловікові дороге авто Porsche Macan за 70 тисяч доларів, яке він помпезно подарував тодішній дружині. За час їхніх стосунків були й інші подарунки: новий iPhone, годинник від люксового бренду Versace та інші.
  • Також відомо, що на весілля мама Анни Трінчер подарувала нареченим квартиру у новобудові. З неї зіркове подружжя заробляло гроші. Хоч жили вони теж на орендованій квартирі, судячи з попередніх інтерв'ю.