У сюжеті, що показали в ефірі телемарафону, мовиться про візит письменника на Луганщину. Він привіз допомогу підшефній бригаді НГУ "Хартія".

До слова Сергій Жадан показав архівне фото часів своєї молодості: "Такий хлопчисько"

Сергій Жадан поповнить лави Нацгвардії

У коментарі журналістці Сергій Жадан поділився думками з приводу нинішнього статусу громадян країни.

"Мені здається, сьогодні немає письменників чи не письменників, музикантів чи не музикантів – є громадяни України, які відчувають відповідальність за свою країну, і є громадяни, які намагаються цієї відповідальності уникнути в той чи інший спосіб. Військо, в принципі, всіх рівняє. Бо наше військо є доволі точним зліпком українського суспільства", – сказав Жадан.

Журналістка Марія Малевська повідомила, що за кадром Сергій Жадан зізнався, що теж долучиться до війська. Однак прямої мови письменника щодо цього немає.

Стоячи тут, у Серебрянських лісах, письменник зізнається мені: невдовзі в бригаді буде ще одне поповнення. Жадан та один із його музикантів також ідуть до лав війська,
– сказала журналістка.


Сергій Жадан і Валерій Залужний / Фото з інстаграму Сергія Жадана

Зірки в Силах Оборони: останні новини

  • Соліст гурту "Прозак" Василь Переверзєв поповнив лави 12-ї бригади спецпризначення "Азов". Він не став чекати на повістку, а добровільно, з п'ятої спроби долучився до війська.
  • Майже рік тому Віталій Козловський змінив мікрофон на зброю. Його побратим чесно розповів, що музикант проходив службу як інші солдати. У нього не було привілеїв чи бажання зробити лише красиве фото.
  • Режисер Олег Сенцов поділився рідкісним фото з фронту. Він розповів про виконання чергового бойового завдання, після якого йому з побратимами вдалось вижити.