Колишній лідер київського рок-гурту "ТОЛ" і вокаліст проєкту "Прозак" Василь Переверзєв потрапив у легендарну бригаду з п'ятої спроби. Про це він розповів на своїй сторінці.

До слова Зірка "Ліги сміху" Віктор Розовий відгуляв весілля: перші кадри молодят зі свята

Рок-музикант став "азовцем"

Василь Переверзєв показав фото у військовій формі та на тлі прапора "Азову". Рок-музикант закликав й інших долучатися до Сил Оборони.

П'ята спроба потрапити до лав Збройних Сил, нарешті, вдала! Не чекаючи вручення лотерейного квитка від ТЦК, скористався нагодою приєднатись до славнозвісної 12-ї бригади спецпризначення "Азов" Національної гвардії України. Для мене велика честь бути частиною цього підрозділу. Долучайтесь і ви. Раджу,
– написав Переверзєв.


Василь Переверзєв / Фото з інстаграму музиканта

Хто такий Василь Переверзєв

  • Василь "Прозоров" Переверзєв родом з Кривого Рогу. Він був ударником в інших музичних колективах, а згодом створив гурт "ТОЛ". У 2013 році група припинила існування. Натомість з'явився гурт мотиваційного року "Прозак" – його Василь заснував у вересні 2023.
  • З початку повномасштабного вторгнення Василь Переверзєв активно допомагав армії, волонтерив. Згодом він долучився до "Культурного десанту" та їздив з концертами, підтримуючи українських військових.