Зокрема, він поділився, чи справді виконавець рив окопи та жив у казармі. Крім того, військовий зізнався, чи мав Віталій привілеї від командування через свій зірковий статус.

Важливо "Нелюди": відомі люди з болем реагують на ракетний обстріл Києва

Що експобратим Козловського сказав про службу з артистом

Чоловік з позивним "Юнг" опублікував спільне фото з Віталієм, похваливши співака за його відданість армії. Він наголосив, що артист "пліч-о-пліч розділяв усі складнощі й незручності служби в піхотному батальйоні зі звичайними солдатами".

На полігоні Віталій, бувши рядовим солдатом піхоти, з усіма рив окопи, холостився, відпрацьовував маневри. На загальних спартанських умовах жив у казармі, ходив у наряди, виконував накази командирів. Виїжджав на позиції у складі артилерійського дивізіону, де і пройшов свою першу бойову посвяту. Усе по-чесному, з потом і брудом, не для красивої картинки,
– поділився військовий психолог.

Захисник підкреслив, що керівництво підрозділу не робило жодних "поблажок" виконавцю.

Віталій вже прокоментував допис побратима: "Дякую тобі за твою роботу, за служіння нашому народові".

Що відомо про службу Козловського у війську

  • Співака мобілізували до лав ЗСУ влітку 2023 року. Після цього він пройшов військовий вишкіл та приєднався до наступальної бригади "Рубіж".
  • Згодом Віталій присягнув на вірність Україні та став артилеристом у складі бригади.
  • У листопаді його перевели до військової частини в Києві.
  • Тепер він вступив до Національного президентського оркестру Міністерства оборони України, де служить рядовим солдатом.