На думку диктатора, справжнього визнання заслуговують російські загарбники, а не артисти, які організували скандальний захід.

Цікаво Дружина Пєскова вкрала пісню Христини Соловій для цинічного шоу: співачка хоче судитися

Володимир Путін вперше прокоментував "голу вечірку"

Під час зустрічі з головами муніципалітетів, президент Росії наголосив, що правильні життєві цінності мають бійці так званої СВО – тобто, окупанти, які вбивають українців та стирають з лиця землі міста. Натомість диктатор вважає, що зірки, які скачуть у напівоголеному вигляді, не варті уваги.

Треба звертати увагу на хлопців, які повертаються із зони СВО. Люди, які наважуються піти туди, проходять це горнило, дуже багато життєвих пріоритетів вибудовуються по-іншому. Тут уже не будеш без штанів на якомусь заході стрибати,
– сказав він.

Путін про «голу вечірку»
Путін висловився про "голу вечірку" / Скриншот з відео

Про "голу вечірку" Насті Івлєєвої

  • Російські зірки, серед яких зрадники України та відкриті путіністи, потрапили в скандал через "голу вечірку". Організаторкою заходу стала блогерка та ведуча Настя Івлєєва, яка мовчить про війну в Україні. Вона запросила зірок та публічних персон у московський клуб "Мутабор".
  • Гостями вечірки були прихильники путінського режиму та запроданці – Ксенія Собчак, Діма Білан, Філіп Кіркоров, Лоліта Мілявська, Анна Асті, Джиган та інші їм подібні. Дрес-код події звучав як almost naked – майже оголений.
  • Пропутінські організації та чиновники обурилися через проведення такої вечірки. Зокрема, вони побачили ознаки "ЛГБТ-пропаганди" на світлинах і відео з заходу, тож пропонували ув'язнити учасників вечірки. Одного з них відправили за ґрати на 15 днів. Йдеться про репера, який прикривав свій статевий орган лише шкарпеткою.
  • Через масовий хейт учасники вечірки почали просити вибачення за таку вечірку. Наприклад, Настя Івлєєва спершу скаржилась, що Росії потрібно наближатися до західних цінностей. А згодом видалила дописи, які стосувалися її антивоєнної позиції та записала два ролики, де ридає та просить вибачення у росіян.
  • Путіністи Кіркоров та Білан теж поспішили перепросити за участь у заході. Адже їм також стали скасовувати корпоративи та появу в новорічних "огоньках". Один почав виправдовуватись, що не знав про дрес-код, а інший сказав, що вважає такі заходи частиною професії.
  • Запроданка Лоліта Мілявська сказала, що погано почувала себе після скандалу. Одразу після масового хейту, організатори почали скасовувати їй виступи у країні-агресорці. Тож заробити Мілявській на свята, не вийшло.