Гаррі спільно з дружиною Меган Маркл приїхали до Канади на заходи з нагоди Ігор Нескорених у Ванкувері в 2025 році. Він відповів ведучому Good Morning America про стан здоров'я свого батька.

До речі Порушення традицій чи спроба об'єднати сім'ю: Гаррі й Меган Маркл тихцем змінили дітям прізвища

Принц Гаррі вперше висловився про хворобу короля

За словами Гаррі, він радіє можливості побачитися з королем Чарльзом III. Принц дуже цінує час, який провів разом із батьком.

"Слухай, я люблю свою сім'ю. Той факт, що я зміг сісти в літак, поїхати і побачити його, і провести з ним якийсь час – я вдячний за це, – сказав він.

Щодо питання про самопочуття Чарльза III, принц сказав, що це особисте, яке залишиться лише між ним та королем.

Також Гаррі поспілкувався з учасниками майбутніх Ігор нескорених та їхніми родинами. За словами принца, основна сила сім'ї полягає в об'єднанні.

Що цьому передувало

  • Нещодавно у 75-річного монарха виявили онкологію. Зараз він проходить курс лікування в Сандрінгемі. Поки що Чарльз не може виконувати свої державні обов'язки.
  • Після новини про рак, принц Гаррі прилетів зі США у Велику Британію, аби відвідати батька Чарльза III. Їхня зустріч тривала пів години. Відомо, що Гаррі не хотів говорити з татом про його хворобу у присутності мачухи, королеви Камілли.
  • Днями принц Гаррі прибув на церемонію нагородження Національної футбольної ліги-2024 у Лас-Вегасі. Однак, він не згадав у промові хворого батька.