Принц Гаррі та Меган Маркл знову використовують королівський титул герцогів Сассекських. Його вони використали як прізвища для себе та своїх дітей – сина Арчі й доньки Лілібет.

До слова Уникав зустрічі з Каміллою: з'явилися подробиці про візит принца Гаррі до онкохворого батька

Принц Гаррі та Меган Маркл змінили прізвища дітям

Після народження діти Гаррі та Меган отримали прізвища Маунтбеттен-Віндзор. Ймовірно, після коронації Чарльза III Лілібет та Арчі отримали прізвища Сассекс на честь титулів своїх батьків. За думками інсайдерів, Гаррі та Меган хотіли "об'єднати сім'ю" таким чином.

Це рішення по-різному трактують у ЗМІ. Хтось вважає, що це недотримання традицій британської королівської сім'ї. Для інших використання титулів як прізвищ для дітей не є порушенням. Наприклад, принц Вільям та принц Гаррі називали себе "Вільям Уельс" та "Гаррі Уельс", коли служили у Збройних силах.

Прізвище Маунтбеттен-Віндзор отримали всі спадкоємці Єлизавети II. Його затвердили у 1960 років, через 13 років після шлюбу принца Філіпа з королевою. Разом з тим, прізвище не потрібне тим членам королівської родини, які мають титули Його Високості Принца або Принцеси.

Гаррі та Меган розробляють новий бренд

Кількома днями раніше стало відомо, що принц Гаррі та Меган Маркл запустили новий сайт. На ньому вони представляють себе як герцог та герцогиня Сассекські.


Гаррі й Меган використовують титул для сайту / Скриншот

На думку деяких королівських оглядачів, використання цього титулу може спричинити подружжю неабиякі проблеми. Адже вони зробили це для комерції та з метою заробітку.

Експерти припускають, що подружжя шукає співпраці з новими компаніями. У них завершився контракт зі Spotify, а найближчим часом така сама доля може чекати договору з Netflix.