До того ж відомо, що король Чарльз ІІІ і принц Вільям неабияк як розлючені на Гаррі та Меган. Річ у тім, що подружжя відвідало Нігерію з благодійною метою, ніби вдаючи це за офіційний королівський тур.

Цікаво Може не з'являтися на публіці до кінця року, – інсайдери шокували подробицями про Кейт Міддлтон

Наразі заяву принца Гаррі про стосунки з Меган Маркл неможливо знайти на сайті британської сім'ї. Звернення чоловіка було опубліковано у 2016 році. У ньому йшлося про погрози та хейт у бік Меган, які Гаррі хотів якомога швидше зупинити.

Меган Маркл зазнала знущань і переслідувань. Деякі з них були дуже публічними – наклеп на першій сторінці національної газети, расистський підтекст коментарів, відвертий сексизм,
– йшлося в заяві.

Водночас Гаррі у зверненні згадав, що навіть мати Маркл потерпала від знущань. Так, медіа намагалися писати неправду про сім'ю Меган, фотографи не давали змоги неньці дівчини пройти у свій будинок, а репортери намагалися незаконно проникнути в її апартаменти.

Однак, принц Гаррі й надалі продовжував хвилюватися за свою дружину. Він намагався робити все, щоб захистити її.

Він знає, що коментатори скажуть: це "ціна, яку вона має заплатити", і що "все це частина гри". Він категорично не згоден. Це не гра – це її та його життя,
– мовилося у зверненні.

До того ж у своїх мемуарах "Запасний" зазначив, що заява нічого не змінила, а тиск на подружжя став ще більшим. Ба більше, звернення Гаррі розлютило короля Чарльза ІІІ і принца Вільма, оскільки ті "ніколи не робили заяв про своїх дружин, коли їх переслідували".

Перед цим Гаррі не побачився з батьком

  • На початку травня принц Гаррі прилетів до Лондона напередодні 10-річчя організації Invictus Games Foundation. Він хотів зустрітися з батьком, але король йому відмовив через свій насичений графік.
  • Представник герцога повідомив, що Гаррі з розумінням ставиться до обов'язків монарха. Востаннє вони бачилися в лютому.
  • Однак, за словами королівських джерел, насправді принц Гаррі хотів зустрітися з Чарльзом III не у присутності королеви Камілли. Король відмовив йому у цьому проханні.
  • До того ж Чарльз ІІІ нібито тримає образу на Гаррі через надрукований мемуар Spare. Там принц описує Каміллу як "лиходійку та третю особу в шлюбі Чарльза та принцеси Діани".
  • Втім, пізніше стала відома ще одна причина. Принц Гаррі нібито сам відмовив батьку у зустрічі, оскільки вона не супроводжувалася жодними умовами безпеки.