Втім, до цього інсайдер повідомляв, що причиною, чому Гаррі і Чарльз ІІІ не змогли зустрітися була королева Камілла. Тепер з'явилася ще одна ймовірна версія, чому принц не побачився з батьком.

Не пропустіть Потрібен дозвіл: Кенсінгстонський палац заявив, коли Кейт Міддлтон повернеться до роботи

Чому принц Гаррі не зустрівся з королем Чарльзом ІІІ

Монарх запросив Гаррі залишитися на період візиту Лондона в королівській резиденції, оскільки принц наразі проживає в США.

Однак, чоловік відмовився, бо ця пропозиція не супроводжувалася жодними умовами безпеки. Принц Гаррі мав перебувати у резиденції на відкритій місцевості та без охорони поліції.

Тому він прийняв рішення зупинитися у готелі. Після цього випадку Гаррі тепер має повідомляти щонайменше за 28 днів про свій візит до Великої Британії. Ба більше, принц має попереджати ще й про всі деталі організації поїздки, щоб йому могли створити ті умови безпеки, про які він просить.

Що відомо про інші версії, чому Гаррі не зустрівся з Чарльзом ІІІ

  • Офіційною причиною повідомлялася зайнятість монарха.
  • Втім, згодом інсайдер зазначив, що принц не захотів спілкуватися з батьком у присутності королеви Камілли. Водночас монарх відмовив синові у такому проханні, оскільки вона мала бути присутня на всіх зустрічах Чарльза ІІІ.
  • До того ж король нібито тримає образу на Гаррі через надрукований мемуар Spare. Там принц описує Каміллу як "лиходійку та третю особу в шлюбі Чарльза та принцеси Діани".