У понеділок, 13 травня, alyona alyona разом з українською делегацією прибула додому. Одну з представниць України на Євробаченні-2024 зустріли на залізничному вокзалі у Києві.

Зверніть увагу Не феєрверк: Jerry Heil пояснила символізм вогнів, які супроводжували її виступ на Євробаченні

Як зустріли представницю України на Євробаченні-2024

alyona alyona вийшла з потягу з ключем у руках – цей символ представниці України використовували, щоб нагадати про важливість відбудови українських міст, зруйнованих російськими ракетами. Також реперка з'явилась у футболці Free Azovstal Defenders. У цьому вбранні була українська делегація у фіналі Євробачення.

Співачку зустріли не тільки журналісти та єврофани, але і її батьки. Вони тепло обійняли доньку та подарували їй квіти. Для alyona alyona це був сюрприз: вона не сподівалася, що тато й мама приїдуть зустрічати її після музичного конкурсу.

Нарешті вдома,
– лаконічно висловилась про своє повернення реперка.

alyona alyona прибула до Києва: відео

Коротко про Євробачення-2024

  • Фінал Євробачення прогримів у суботу, 11 травня, у шведському Мальме. Переможцями стали представники Швейцарії – Nemo з піснею The Code, які отримали 591 бал від глядачів та членів журі. Друге місце отримав Baby Lasagna з Хорватії із запальним треком Rim Tim Tagi Dim.
  • У трійці найкращих опинилися представниці України – alyona alyona та Jerry Heil з піснею Teresa & Maria. Сумарно від журі вони отримали 146 балів та ще 307 балів від глядачів – разом 453 бали. Так дует українських виконавиць зламав стереотип про те, що 2 порядкове місце – "смертельне".