Так, Сергій показався на публіці з піарницею Юліаною. Лише нещодавно в мережі бурхливо обговорювали їхній можливий роман. Водночас Позитив відвідав виступ Пивоварова з хореографинею Юлією Сахневич, з якою раніше брав участь в "Танцях з зірками".

Не пропустіть Краще б не повернулася з полону, – "Пташка" відреагувала на цькування хейтерів

Як Танчинець та Позитив проводили час на концерті Пивоварова

Журналісти ТЕТ відвідали концерт і в об'єктиви їхніх камер потрапили Сергій Танчинець з Юліаною, які в залі слухали виконання хітів співака. У холі вони також заскочили Позитива з Юлією Сахневич, партнеркою співака на "Танцях з зірками".

"Ближче до зірок": дивіться відео онлайн

Що відомо про можливі романи артистів

  • Після розлучення Сергія Танчинця з'явилися припущення про його нібито таємні стосунки з піар-директоркою Юліаною. Підігріли ці чутки їхні спільні фото. Зокрема, нещодавно вони виставили світлини, де обіймаються та прогулюються Одесою, тримаючись за руки. На тлі цих чуток виконавець заявив, що кохана завжди поруч, хоча вирішив не розголошувати її особу
  • У квітні 2021 року Позитив розірвав 13-річні стосунки з Анною Андрійчук і з того часу, за чутками, зустрічається з новою жінкою – Юлією Сахневич. Хоча співак офіційно не підтверджував їхні стосунки, він також не спростовував припущення фанів. Водночас артист заявляв, що вже готовий до сім'ї та дітей.