Німці вважають, що з його треком Always On The Run країна не переможе в пісенному конкурсі. Водночас за ставками букмекерів шанси Німеччини на перемогу зросли.

До теми Ізраїль допустили до Євробачення-2024, але є нюанс: що вимагають від представниці

Німеччина обрала свого учасника на Євробачення-2024

Представить країну на сцені міжнародного пісенного конкурсу 28-річний співак Ісаак. У травні він відправиться до Швеції з треком Always On The Run.

Isaak – Always On The Run: дивіться відео онлайн

Цікаво, що не всім німцям подобається такий вибір журі та глядачів. Вони вважають трек виконавця "радіопіснею", яка не матиме успіху на пісенному конкурсі. Втім, згідно з останніми даними букмекерів, Ісаак має 3% шансів на перемогу, що підняло його на 9-те місце в рейтингу.

Інші учасники Євробачення-2024

  • Люксембург візьме участь в пісенному конкурсі вперше за 31 рік. Країну представлятиме 23-річна співачка Талі Голергант, яка виконає пісню Fighter.
  • Від України на цьогорічне Євробачення поїдуть alyona alyona & Jerry Heil з треком Teresa & Maria. За ставками букмекерів вони наразі мають найбільше шансів на перемогу.
  • Ізраїль оголосив, що 20-річна співачка Еден Голан представлятиме країну на пісенному конкурсі. Водночас згодом з'ясувалося, що вона 13 років жила в Москві й виступала в окупованому Криму, навіть випускала пісні російською мовою. Втім, артистку все одно допустили до Євробачення.
  • Іспанія також представила свого учасника – група Nebulossa з композицією Zorra, яка викликала бурхливі дискусії в мережі через провокаційний текст і номер артистів.
  • Нещодавно до того ж Італія обрала представника на пісенний конкурс. Це вперше за 8 років, коли країну представить жінка Анджеліна Манго з піснею La noia.