Європейський мовник спочатку повідомив, що Йоста Кляйна відсторонили від генеральної репетиції через "інцидент" після прогону "параду прапорів". Втім, все дійшло до дискваліфікації, повідомляє Show 24.

До слова Фінал Євробачення-2024 скоро в ефірі: онлайн-трансляція пісенного конкурсу з Мальме

Нідерланди дискваліфікували з Євробачення-2024

Європейський мовник опублікував заяву щодо неможливості представника Нідерландів Йоста Кляйна виступити 11 травня у фіналі. Водночас було зазначено, що дискваліфікація учасника ніяк не пов'язана з іншими виконавцями.

Нідерландський виконавець Йост Кляйн не братиме участь у фіналі цьогорічного пісенного конкурсу Євробачення. Шведська поліція розслідувала скаргу жінки-учасниці знімальної групи після інциденту після його виступу в півфіналі ввечері в четвер. Поки триває судовий процес, було б недоцільно, щоб він продовжував брати участь у конкурсі,
– написали організатори.

Що відомо про скандал з нідерландцем

  • Спочатку повідомлялося, що Йоста Кляйна відсторонили від генеральної репетиції через "інцидент" після прогону "параду прапорів".
  • Учасник потрапив у фізичну сутичку з оператором конкурсу, за що його могли дискваліфікувати з Євробачення.
  • Водночас Йост не був присутнім на концерті для національних журі, де ті заздалегідь виставляють свої бали. Виконавця оцінювали б за виступом у півфіналі, якщо його таки допустили б до гранд-фіналу.
  • Втім, Кляйна дискваліфікували з конкурсу. Як виявилося, скаргу на нього подала жінка-учасниця знімальної групи Євробачення.
  • До того ж через скандал з нідерландцем було призупинено голосування для глядачів категорії "Решта світу". Однак, нині організатори все відновили.