Виявляється, у Маші були серйозні проблеми зі здоров'ям, тому хірургічне втручання було дійсно необхідне.

До слова Відома акторка Катерина Тишкевич вперше назвала розлад, який їй діагностували лікарі

Яку операцію перенесла й що видаляли Маші Поляковій

За словами 19-річної блогерки, вона мала проблеми з жовчним міхуром, який лікарям і довелося видаляти. Цьому передували три приступи панкреатиту Полякової й загострення жовчнокам'яної хвороби, яке Маша перенесла під час відпочинку в Африці восени 2023 року.

Причиною такої хвороби стало те, що дівчина зловживала шкідливими напоями під час навчання в Англії, де вона не так давно навчалася.

Мені вирізали жовчний. Напевно, треба було менше пити в Англії! У мене було три приступи панкреатиту. Там вже були спайки, і мені казали, що наступна могла б мені зробити хронічний панкреатит,
– зізналася Маша.

Маша Полякова / Фото з інстаграму блогерки

Крім того, Полякова зізналася, що вона перенесла ще одну операцію, оскільки мала ще й кістоз.

Що відомо про Машу Полякову

  • Маша Полякова – популярна тікток й інстаграм блогерка, співачка.
  • За словами Маші, вона не користується статусом своєї зіркової матері, співачки Олі Полякової й сама заробляє на життя: приблизно 100 тисяч гривень щомісяця.
  • Не так давно 19-річна Полякова потрапила в скандал через рекламну інтеграцію. Один з українських брендів звинуватив блогерку в крадіжці одягу на суму близько 8 тисяч гривень. За словами зірки, вона не встигла виконати домовленості через госпіталізацію. У результаті Маша повернула магазину кошти.