Річ у тім, що тривалий час медики не могли визначити на що саме хворіє знаменитість. Зараз з'ясувалося, що це, ймовірно, хронічний соматофорний больовий розлад.

Цікаво Де зараз співачка SLAVIA і як склалося її життя після гучного розлучення з Дзідзьо

Який діагноз поставили Катерині Тишкевич

Медики підозрюють, що акторка може страждати від хронічного соматоформного больового розладу. Знаменитість пояснила, що це стійкий хронічний головний біль напруги. За її словами, однією з причин його розвитку може бути емоційна травма та індивідуальні фізіологічні особливості.

Катерина Тишкевич розповіла про свій діагноз
Катерина Тишкевич розповіла про свій діагноз / Скриншот з інстаграм-сторіс

Що відомо про стан здоров'я Катерини Тишкевич

  • У червні 2022 року акторка поділилася, що вже восьмий рік бореться з нестерпним головним болем. Тоді вона розповіла, що лікарям не вдається встановити діагноз.
  • Щоб полегшити свій стан, жінка експериментувала з різними ліками, зокрема антидепресантами та нейролептиками. Катерина навіть на деякий час відправилася на Балі, де старалася приймати свій стан без пігулок і медитувати, але це не допомагало.
  • Зрештою, вона звернулася до психіатричної лікарні, де їй запропонували введення внутрішньовенного антидепресанта. Після чого Тишкевич лягла в лікарню.
  • Втім, в актриси виник сепсис і вона впала у кому. Тоді виявилося, що інфекція стафілококу потрапила через катетер, який акторці ставили раніше.
  • На щастя, зараз Катерина знаходиться вдома, де продовжує реабілітацію.