Вона підкреслила, що це дуже неприємна ситуація. Блогерка вважає, що магазин вирішив "хайпонутися" на її імені.

Цікаво 8-річна принцеса Шарлотта стала найбагатшою дитиною у світі

Машу Полякову назвали крадійкою

На початку серпня 2023 року український бренд одягу звернувся до блогерки з пропозицією бартерної реклами.

Після узгодження всіх деталей 22 серпня магазин відправив Марії одяг вартістю 7 570 гривень. Попри домовленість прорекламувати речі на своїй сторінці в соціальних мережах, блогерка цього не зробила. Згодом бренд намагався зв'язатися з нею в інстаграмі, але дівчина або ігнорувала, або просто не читала повідомлення.

До останнього не хотіли виносити цю ситуацію на загал. Намагалися вирішити всіма доступними способами: неодноразово пробували достукатися до Марії, навіть писали на пошту і самій Олі,
– наголосили в магазині одягу.

Бренд вирішив надати ситуації розголосу після того, як Марія відвідала публічний захід у боді, який обіцяла прорекламувати.

Відповідь Маші Полякової

Після того, як магазин опублікував відео, де розповів всю ситуацію і показав скриншоти листування з Марією, вона публічно відреагувала. Блогерка заявила, що не змогла зробити рекламу через госпіталізацію.

Дуже неприємна ситуація, адже я мала викласти рекламу по бартеру, не за гроші, але, на жаль, потрапила до лікарні, тому вчасно не змогла зробити рекламу. На жаль, люди не ввійшли в моє положення і вирішили просто хайпонути на моєму імені,
– зауважила дівчина.

Маша Полякова відповіла на звинувачення в крадіжці
Маша Полякова відповіла на звинувачення в крадіжці / Скриншот з інстаграм-сторіс

Маша додала, що запропонувала бренду оплатити товар, втім, за словами Полякової, їй не надіслали реквізити ФОП, підчистили листування і не відповідали.

Водночас вже після публікації пояснення бренд зв'язався з дівчиною та надав їй платіжні реквізити. Своєю чергою Марія перерахувала суму, яку магазин зазначив у відео.

Маша Полякова відправила магазину кошти за товар
Маша Полякова відправила магазину кошти за товар / Скриншот з інстаграм-сторіс

Скільки 18-річна Маша Полякова заробляє

  • Дівчина розповіла, що батьки перестали давати їй кишенькові гроші. Натомість вона покладається на свій дохід від соціальних мереж.
  • Блогерка має багато реклами в інстаграмі та тіктоці, а також заробляє гроші, ведучи прямі ефіри.
  • Так, стало відомо, що старша донька Олі Полякової заробляє приблизно сто тисяч на місяць, хоча точну цифру вона вирішила не розголошувати. Дівчина підкреслила, що більша частина її заробітку припадає на тікток.