Це розлютило артистку, адже вона вважає, що дівчині потрібно дбати про здоров'я, інакше це може погано закінчитися. Річ у тім, що лише нещодавно Марія перенесла операцію.

Вас також може зацікавити Шестизначне число: старша донька Олі Полякової здивувала сумою, яку заробляє в місяць

Маша Полякова потрапила до лікарні

Про це розповіла її зіркова мама. Оля Полякова зазначила, що їй набридли настільки часті госпіталізації доньки й наголосила, що молоді слід піклуватися про своє здоров'я, бо інакше це може мати погані наслідки.

Хочу звернутися до своєї доньки та до всіх дітей дорослого віку, які думають, що вони безсмертні, що вони дорослі й можуть робити все, що завгодно. Я хочу сказати, що людський організм і тіло крихкі. Потрібно про себе думати. Розумієте? Здається, що з'їси якусь х*рню — нічого страшного, вип'єш зайвого — нічого страшного… Але це може погано закінчитися,
– закликала Оля Полякова.

Оля Полякова розповіла про госпіталізацію доньки
Оля Полякова розповіла про госпіталізацію доньки / Скриншот з інстаграм-сторіс

Стан здоров'я Маші Полякової

  • На початку січня дівчина вже була в лікарні. Тоді їй зробили операцію. Водночас Марія не розголошувала причину своєї госпіталізації. Вона лише показалася в лікарняній палаті й розповіла, як проходить її реабілітація.
  • До цього Маша Полякова захворіла під час своєї відпустки в Африці. На Занзібарі з'ясувалося, що вона страждає на жовчнокам'яну хворобу, яку згодом лікували крапельницею. Оля Полякова повідомила, що з жовчного міхура Маші вийшов невеликий камінець, що стало наслідком їжі, яку вона вживала під час проживання у Великій Британії.