Список заборонених артистів у Росії почав діяти одразу ж. Уродженка Закарпаття та зрадниця України Лоліта Мілявська вже скаржиться на те, що її ювілейні концерти масово скасовують по всій країні.

До слова Ірина Білик красномовно відповіла Кіркорову, який заспівав її хіт в окупованій Горлівці

Лоліта відновить храм на окупованих територіях

Побоюючись, що вона може залишитися без рублів, Лоліта звернулась до "громадських діячів". Артистка нагадала про всі свої "подвиги", які, по-перше, могла вигадати, а по-друге, вони свідчать лише про її злочини перед Україною та цинізм.

Артистка заявила, що начебто їздила по госпіталях під час різних "збройних зіткнень", купувала телевізори в палати, оплачувала операції військовим.

Я одна з перших, хто співав концерти у Донецьку та Луганську. Я співала, а дорослі мужики плакали. Потім вони мені розповідали про той жах, який пережили,
– видала Лоліта.

Мілявська не змогла не згадати й Україну та стала жалітися, як її справедливо не пропустили до доньки після відвідин окупованого Криму, начебто називали "с*кою і повією" та бажали смерті.

Лоліта Мілявська заявила, що знайшла собі роботу на окупованих територіях. Така активність співачки, як і інших зірок, які осоромилися на "голій вечірці", свідчить не про її добрі наміри, а бажання продовжувати спокійно заробляти рублі.

Я зараз братиму участь у відновленні храму на одній із нових територій. Давайте так: я буду храм відновлювати, а ви самі знаєте, чому радіти,
– сказала артистка.

Лоліта Мілявська відновлюватиме храм: відео

Російські артисти відбілюють репутацію після "голої вечірки".

Усі російські зірки, які зайшли у двері "голої вечірки" на межі бойкоту та цілковитого скасування концертів. Щоб цього не сталося, вони записували довжелезні відео з вибаченнями. Але й це не допомогло.

Першим на окуповані території припхався Діма Білан. Він відвідав лікарню у Донецьку та спілкувався з дітьми та пораненими російськими загарбниками.

За ним до тимчасово окупованої Горлівки приїхав Філіп Кіркоров. Він відвідав міську лікарню №2 та розважав поранених окупантів піснею Ірини Білик. Також артист навіщось втішив росіян, що він не планує нікуди виїжджати.