Про приїзд співака, повідомляли російські пропагандисти, передає 24 Канал. Діма Білан мовчазно підтримує геноцид українців та війну Росії, а тепер доказав це своїми вчинками.

Дивіться також Путін емоційно відреагував на "голу вечірку" Насті Івлєєвої

Діма Білан припхався в Донецьк

Діма Білан приїхав з "гуманітарною допомогою" у лікарню в Донецьку – дитяче відділення травматології. Там він демонстративно під прицілом камер вручив дітям подарунки і обіцяв допомогти з лікуванням. Також артист начебто придбав кондиціонери у дитячий соціальний центр в окупованій Горлівці.

Окрім того, співак спілкувався з російськими військовими та відвідав притулок для тварин, пообіцявши забрати звідси кота.


Білан в окупованому Донецьку / Скриншот

Чому Білан раптово приїхав у Донецьк

  • Діма Білан є одним з учасників "голої вечірки", яку в Москві організувала блогерка Настя Івлєєва. Зірка вже поплатилась за це – їй загрожує 5 років колонії та штраф у розмірі 1 мільярд рублів. Івлєєву підозрюють у несплаті податків і порушення закону про заборону "ЛГБТ-пропаганди".
  • Після скандалу усім причетним став загрожувати бойкот та скасування концертів через обурення влади та z-патріотів. Щоб цього не сталося, зірки записували довжелезні відео з вибаченнями.
  • Білан так само виправдовувався, що не знав, що відбуватиметься на вечірці. Цього виявилось недостатньо, окупанти стали вимагати в артистів поїздок у так звану зону "сво". Очевидно, що поїздка Діми Білана мала на меті насамперед корисливість і спроба відбілити репутацію.