Російські продюсери та промоутери отримали список "неугодних" артистів, з якими заборонена співпраця. Цей документ потрапив у руки російських ЗМІ.

Цікаво В Естонії скасували концерт відомої російської співачки та заборонили їй в'їзд в країну

У Росії новий список заборонених артистів

Оновлений список артистів, яким заборонена концертна діяльність в Росії, суттєво збільшився. Серед імен там зрадники України (Анна Асті, Лоліта Мілявська), учасники "голої вечірки" (Філіп Кіркоров, Діма Білан), музиканти, які виступили проти війни проти України та навіть ті, хто мовчить або висловлюється дуже абстрактно.

На папері імена і тих зірок, які підтримують вторгнення, брали участь у "патріотичних" фестивалях та їздили на тимчасово окуповані території підтримувати російських військових.


Список заборонених артистів / Фото з соцмереж

Один з артистів, що потрапив у список, заявив, що його попереджали про подібні заборони ще до повномасштабного вторгнення. Його начебто створили у самому Кремлі. Деяким з виконавців вже починають скасовувати гурти.

Зауважимо, подібний список з'являвся і раніше. 37 артистам заборонили виступати в Росії, але тоді серед них були лише ті, хто висловився проти війни.

Як російські зірки "поплатилися" через "голу вечірку"

  • Блогерка Настя Івлєєва, яка була організаторкою "голої вечірки", може опинитися у в'язниці: їй загрожує 5 років колонії та штраф у розмірі 1 мільярд рублів. Росіянку перевіряють через несплату податків і порушення закону про заборону "ЛГБТ-пропаганди".
  • Щоб відбілити репутацію, Діма Білан припхався з "гуманітарною допомогою" у лікарню до дітей та окупантів в Донецьк. Вибачення артистові не допомогли, як і ця поїздка.
  • Зрадниця України Анна Асті втекла з Росії на тлі цькування через участь у "голій вечірці". Вона зменшила суми своїх гонорарів, але планує повернутися, коли скандал затихне.