У мережі з'явився ролик, де Кіркоров виконує пісні перед загарбниками. Він відвідував міську лікарню №2 в окупованій Горлівці, повідомляють російські ЗМІ.

Схожа тема Відпрацьовує "голу вечірку": Діма Білан засвітився в окупованому Донецьку

Кіркоров виступив перед окупантами

Російські ЗМІ пишуть, що путініст виступив перед пораненими окупантами, які нищать українські міста та чинять геноцид проти нашого народу.

Повідомляється, що путініст виконав трек відомої української співачки Ірини Білик "Сніг". Також під час виступу Кіркоров заявив, що нікуди не планує виїжджати з Росії.

Очевидно, він хотів відбілити репутацію на тлі скандалу з "голою вечіркою".

Скандал за участі Філіпа Кіркорова

  • Минулого року блогерка і ведуча Настя Івлєєва організувала вечірку в Москві, куди запросила своїх друзів-путіністів. Серед відвідувачів був й Кіркоров. Громадяни країни-агресорки почали обурюватися такому дійству. Тому організатори скасували заплановані виступи учасникам вечірки та вирізали їхню появу в новорічних вогниках.

  • Кіркоров почав виправдовуватися за відвідування заходу перед Дмітрієм Пєсковим. Він звинувачував у всьому Івлєєву та казав, що вона його підставила. Кіркоров нібито не знав нічого про дрес-код, а сам був одягнений пристойно. За словами путініста, він отримав запрошення, тому вирішив прийти на вечірку. Однак, був там, як він розповів, 5 хвилин.