Також на світлинах можна помітити відомого шоумена Андрія Бєднякова. Тоді з Нікітюк вони вели популярне тревелшоу.

До речі Супербілявка з довгими ногами й кокошником: як змінилась Оля Полякова за 25 років кар'єри

Нікітюк показала себе на початку кар'єри

У своєму інстаграмі Леся оприлюднила рідкісні кадри зі старту своєї кар'єри ведучої на телебаченні. Саме тоді вона з Андрієм Бєдняковим вели програму "Орел і решка", де їздили по всьому світу та розповідали людям особливості різних країн.

На одному з кадрів Нікітюк стоїть з шоуменом у аеропорті. Леся одягнена у сині штани та чорну куртку та має легку укладку. Тоді як Бєдняков – у джинси, сорочку та піджак.

Нікітюк з Бєдняковим 10 років тому
Нікітюк з Бєдняковим 10 років тому / Скриншот з інстаграму ведучої

На іншій світлині видно комічний стоп-кадр з програми. Тому що в Лесі розлетілось волосся в різні боки, тоді як Андрій стоїть з дивною гримасою.

Ніколи не пробачу монтажерам цей стоп-кадр,
– написала вона.

Нікітюк з Бєдняковим 10 років тому
Нікітюк з Бєдняковим 10 років тому / Скриншот з інстаграму ведучої

Також ведуча зробила колаж зі своїх фото та порівняла, як вона змінилась протягом років: "Сама в шоці", – зізналась Нікітюк.

Нікітюк порівняла себе
Нікітюк порівняла себе тепер і 10 років тому / Скриншот з інстаграму ведучої

Очевидно Лесі подобається, який тепер вигляд вона має. Натомість ведуча періодично поширює світлини з минулого для порівняння.

Хто з зірок поширював архівні фото

  • Нещодавно до десятих роковин окупації росіянами Криму, співачка Джамала показала себе в юності. Також артистка поширила фото з бабусею та сестрою на півострові. Вона сказала, що Крим завжди буде для неї місцем сили та натхнення.
  • Згадала, що вже 10 років не була в Криму й ведуча Маша Єфросиніна. Вона показала, який мала вигляд на шкільному випускному. Також Маша оприлюднила світлини з найріднішими людьми.
  • Показала себе на старті сольної кар'єри співачка Світлана Тарабарова. Вона оприлюднила ролик, де виконує пісню зі свого першого альбому. Артистка зазначила, що й не здогадувалась тоді, який шлях їй доведеться пройти.