Зокрема, можна побачити фото Джа з сестрою та бабусею. Артистка відверто зізналася, що сильно сумує за домом.

Важливо Помер відомий 32-річний тікток-блогер Юрій Ворожко

Джамала показала архівні кадри з Криму

Виконавиця опублікувала коротке відео в десяті роковини окупації Криму росіянами. У ролику вона поділилася, що місцем сили та натхнення для неї є місто, де вона народилася й провела все своє дитинство. Водночас знаменитість з жалем підкреслила, що вже 10 років не була там через російське вторгнення.

10 років суму, 10 років спротиву окупації та початку війни, 10 років мрії та питання, а що я можу робити на своєму місці зараз? Я хочу сказати всьому світу, що ми є. І для мене важливо дати голос своїй батьківщині,
– зазначила співачка.

У відео Джамала показала світлини з юності. Крім того, вона поділилася архівним фото з бабусею та сестрою.

У США вийшов фільм про Джамалу та війну в Україні

Документальна стрічка називається "Джамала: Пісні свободи". Її на другу річницю вторгнення Росії в Україну випустив телеканал "Голос Америки". У фільмі яскраво показано особисту боротьбу співачки під час великої війни. Так, режисери використали записи з телефону артистки, зняті впродовж перших днів широкомасштабного вторгнення, та її звернення, створені за ці два роки. Глядачі "Джамала: Пісні свободи" також дізнаються про історію кар'єри співачки й стануть свідками її важливих виступів на підтримку України на різних концертах та офіційних заходах.

"Джамала: Пісні свободи": дивіться фільм онлайн