Якщо ці плітки підтвердяться, то артистка уперше стане мамою. Вона зараз зустрічається з бізнесменом Майклом Поланскі, який, ймовірно, освідчився виконавиці.

Вас також може зацікавити Фанат подав до суду на Мадонну: у чому звинувачують знаменитість

На весіллі своєї сестри Наталі Джерманотти співачка з'явилася в обтислій чорній сукні, яка привернула увагу публіки до її помітно заокругленого живота.

Кадри, які наштовхнули фанів на думку, що Леді Гага вагітна: дивіться відео онлайн

Поки що сама Леді Гага не коментувала ці припущення, проте фанати з нетерпінням чекають офіційного підтвердження або спростування від зірки.

Хто з зірок чекає на дитину

  • Танцювальна пара Макс Чмерковський і Пета Мергатройд вже невдовзі втретє стануть батьками. До двох їхніх синів скоро приєднається довгоочікувана донечка.
  • Не менш приємну звістку анонсували танцівник Євген Кот і його дружина, гімнастка Наталія Татарінцева. Після тривалих спроб вони нарешті чекають на появу первістка.
  • Майбутньою мамою незабаром стане й 21-річна українська блогерка Юля Верба. Зараз дівчина на шостому місяці вагітності.
  • До хвилі радісних оголошень долучилася й голлівудська акторка Менді Мур. Вона з чоловіком Тейлором Голдсмітом виховує двох синів, а тепер вони чекають на дівчинку.