На цей момент подружжя чекало багато років. Наталія довго не могла завагітніти, багато часу приділяла жіночому здоров'ю й ось тепер, нарешті, вона при надії.

Не пропустіть Довелося багато пережити, – різдвяний бліц з Женею Котом про підсумки року і найкращі спогади

Євген Кот вперше стане батьком

Радісною звісткою закохані поділилися, опублікувавши чуттєвий ролик в українському стилі, знятий під дитячу колискову. Євген та Наталія постали перед камерою, ніжно обіймавшись та насипавши зерно у землю, після чого об'єднали долоні та наповнили глечик з водою, з якої поливають посіяне.

Також шанувальники побачили ніжний поцілунок подружжя та плач маляти. Так шанувальники дізналися, що зовсім скоро у сім'ї Кота й Татарінцевої буде поповнення.

Сьогодні, в день Різдва, ми ділимося з вами нашою заповітною новиною і щиро дякуємо всім, хто бажав нам здійснення найголовнішої мрії для нашої родини! Ми чекаємо на тебе, наше диво,
– з ніжністю написали під відео зіркові батьки.

Дружина Євгена Кота розповідала, чому в них немає дітей

Минулого року Наталія Татарінцева зізналася, що завагітніти їй заважає спортивне минуле. З 4 років вона займається гімнастикою й за понад 27 років досягла неймовірних успіхів у спорті.

Дівчина перебувала у постійному стресі через змагання, виступи, тож це негативно позначилося на її здоров'ю. Заради материнства Наталія повністю переглянула свій графік та багато часу приділяла саме жіночому здоров'ю. Євген ж у всьому підтримував кохану й казав, що готовий виховати навіть нерідну дитину. Це заспокоювало Татарінцеву, подружжя не розчаровувалося й вже за кілька місяців їхня головна мрія стане реальністю.