Цей візит став першою закордонною поїздкою Його Величності після того, як в нього діагностували рак. У Нормандію монарх відправився разом зі своєю дружиною, королевою Каміллою.

Не пропустіть Кейт Міддлтон може ніколи не виконувати королівські обов'язки через хворобу, – ЗМІ

Спершу королівське подружжя, а також прем'єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак, міністр оборони Грант Шеппс, президент Франції Еммануель Макрон та його дружина Бріжит Макрон взяли участь в урочистостях біля Британського меморіалу, розташованого поблизу селища Вер-Сюр-Мер. Згодом Чарльз III виголосив промову, а після виступу монарха всі присутні вшанували пам'ять загиблих, поклавши вінки до монумента.

Що відомо про хворобу короля Чарльза III

  • Онкологічне захворювання у монарха медики виявили у лютому цього року. На щастя, завдяки ранній діагностиці, король зміг швидко розпочати боротьбу з недугою.
  • За рекомендацією лікарів Його Величність був змушений тимчасово відійти від виконання своїх королівських обов'язків та пройти курс променевої терапії в одній зі столичних клінік.
  • 30 квітня монарх, якого супроводжувала королева Камілла, відновив свою публічну діяльність, відвідавши онкологічний центр.
  • До того ж нещодавно Чарльз III передав командування армійським повітряним корпусом своєму синові. Під час цієї події принц Вільям вперше за тривалий час з'явився на публіці разом зі своїм батьком, який бореться з раком.
  • Окрім цього, днями відомий футболіст Девід Бекхем теж зустрівся з британським королем, де той призначив спортсмена на відповідальну посаду посла своєї благодійної організації King's Trust.