У коментарі для 24 Каналу артист сказав, що блогерів неодмінно мобілізують. Цікаво, що військові якраз нещодавно звернулися до українських інфлюенсерів і закликали їх піти до ТЦК.
Не пропустіть Не назвав би навіть людиною, – Коля Сєрга назвав вдале покарання для скандальних Гринкевичів
Коля Сєрга висловився про мобілізацію блогерів
Він підкреслив, що інфлюенсери сьогодні мають значний вплив на поширення інформації, тож їхню роль у формуванні інформаційної політики неможливо недооцінити.
Вони можуть мілітаризуватися, підключатися до українського спротиву не тільки частиною свого часу, а, як і всі, хто залучені до оборони, включатися на повну. Блогери могли б піти стати на облік, показати свою свідомість. Якщо їм повістка прийде, то пройти на КМБ (Курси молодого бійця – 24 Канал) і чекати на розподіл,
– поділився музикант.
Так, військовий згадав про стримера Михайла Лебігу. На його думку, блогер обов'язково буде мобілізований до ЗСУ, де обійматиме посаду, що пов'язана з медійною, інформаційною боротьбою, яка є дуже важливою і від ефективності якої багато що залежить на фронті.
"Лебіга багато часу витрачає на свою блогерську кар'єру, своє особисте життя. Звісно, він підтримує збори, включається у деякі процеси, але це лише частина його часу. А якщо він цілковито буде включений у процес, то я певний, що ефективність буде вищою у стократ, бо він потужна медійна персона. Таких медійних особистостей достатньо серед блогерів, тому я вважаю, що вони мають стати до лав Збройних Сил України", – наголосив Сєрга.
Коля Сєрга в ЗСУ
З початком повномасштабного вторгнення митець взявся за організацію "Культурного десанту". Так, артисти їздять з виступами вздовж усієї лінії фронту та в місця реабілітації. Ця ініціатива допомагає військовим розв'язати проблеми, пов'язані з моральним і психологічним станом, сприяє злагодженості бойових дій, наголошує на важливості поваги до командирів і бореться з втомою, яку відчувають у ЗСУ.
Військовий розповів, що серед учасників "Культурного десанту" є декілька груп людей, які відповідають за різні аспекти. Зокрема, одні з них працюють з уявою. Інші беруть на себе відповідальність за культивування переконань і цінностей, тоді як третя група присвячує свої зусилля пропрацюванню вірувань та призначення воїнів.
Армія – це дуже сувора система, просто поїхати поспівати пісні не можна. Потрібно пояснити мету, показати результати. Коли приїжджаємо, заміряємо морально-психологічний стан до початку роботи, уважно вивчаємо аудиторію з якою працюємо. Тоді аналізуємо та відповідно вибудовуємо програму, а потім звітуємо по кожній зустрічі,
– говорив Сєрга.
Коля також зазначав, що "Культурний десант" працює 4 дні на тиждень у певній бригаді, до якої відправили артистів.