Її Високість займається проєктом Shaping Us та навіть висунула пропозицію щодо впровадження нового інструменту. Ця ініціатива підкреслює важливість слідкування за розвитком дітей ще у ранньому віці.

Вас також може зацікавити Клініка, в якій оперували Кейт Мідлтон, потрапила у скандал через порушення конфіденційності

Чим займається Кейт Міддлтон під час реабілітації

Її Високість працює над проєктом Королівського центру раннього дитинства Shaping Us, який вона започаткувала ще у 2023 році. Зокрема, Кетрін запропонувала впровадити новий інструмент моніторингу за дітьми, натхненний системою, яку вона спостерігала під час королівського візиту до Данії. Він називається Alarm Distress Baby Scale і розроблений, щоб допомогти батькам і лікарям виявляти потенційні проблеми розвитку своїх немовлят на ранній стадії.

Впродовж реабілітації принцеса була в курсі новин,
– підкреслив речник палацу.

Кейт Міддлтон з дітьми
Кейт Міддлтон з дітьми / Скриншот з відео

Чому Кейт Міддлтон не з'являється на публіці

  • Річ у тім, що на початку січня принцеса Уельська перенесла операцію на черевній порожнині. Це хірургічне втручання було плановим. Кенсінгтонський палац запевнив громадськість, що операція не була пов'язана з онкологією.
  • Водночас відсутність Її Високості на публіці викликало чимало різних конспірологічних теорій. Одна з них припускає, що в шлюбі принца Вільяма та Кетрін виникли значні проблеми й вони планують розлучення, причому на передньому плані цих чуток – нібито зрада Його Високості.
  • Крім того, подейкували про ускладнення після операції Кейт. Водночас представники королівської родини негайно спростували таку теорію, назвавши її повною нісенітницею.
  • Повідомляється, що Її Високість планує повернутися до виконання своїх королівських обов'язків вже після Великодня.