Наразі невідомо, коли саме у клініці дізналися про інцидент. Ситуація шокувала персонал лікарні, а в Кенсінгтонському палаці лише відповіли, що "це справа Лондонської клініки".

Читайте також Зрада принца Вільяма, невдала операція чи реабілітація: усі версії "зникнення" Кейт Мідлтон

Що сталося в лікарні

Відомо, що цей інцидент ще більше посилив спекуляції та теорії змови, які розрослися на тлі новин про оперування та реабілітацію Кейт Мідлтон.

Кейт Мідлтон є дружиною старшого сина Чарльза III – принца Вільяма Уельського. Ще у квітні 2011 року, після весілля з принцом, вона здобула титул герцогині Кембриджської. Вже через два роки вона народила хлопчика Джорджа, старшого сина Вільяма Уельського. У вересні 2022 року Кейт Мідлтон стала принцесою Уельською. Цікавим є те, що вона не має знатного походження, оскільки народилася у звичайній британській сім'ї.

Деякі користувачі стверджували, що принцеса відновлювалась нібито після "бразильського підняття сідниць" або перебувала в комі. Інші, більш злісні теорії припускали її смерть, заміну на двійника або проблеми в шлюбі з принцом Уельським.

Цікаво, що інформація про розслідування у клініці виплила після того, як у мережі опублікували відео з Кейт і принцом Вільямом у Віндзорі.

Це величезний злам безпеки та надзвичайно шкідливо для репутації лікарні, зважаючи на її бездоганну славу в лікуванні членів Королівської сім'ї. Керівництво лікарні негайно зв'язалося з Кенсінгтонським палацом після того, як інцидент став відомий, та запевнило палац у проведенні повного розслідування,
— зазначає інсайдер з лікарні.

Розслідування триває

Поліція не коментуватиме інцидент, поки не уточнить, чи зверталися представники лікарні до правоохоронців.

Клініка, хоч і уникнула відповідей на запитання, зазначила, що вважає конфіденційність медичної інформації своїх пацієнтів важливою, незалежно від їхнього статусу.

Деталі стану здоров'я Кейт не розголошують. Ще 29 січня її виписали з лікарні й повернулася до Віндзору. Удома вона продовжувала відновлення після операції. До своїх обов'язків принцеса повернеться вже після Великодня.