Прихильники королівської сім'ї хвилюються про здоров'я Кейт Міддлтон. Особливо після того, як у річницю весілля принца та принцеси Уельських на їхній сторінці з'явилося чорно-біле фото подружжя. Відтак, відвідувачка заходу запитала у Вільяма про Кетрін та їхніх трьох дітей: 10-річного принца Джорджа, 8-річну принцесу Шарлотту та 6-річного принца Луї.

Не пропустіть Чарльз III повернувся до виконання своїх обов'язків: рідкісні кадри монарха, який хворіє на рак

Що принц Вільям сказав про самопочуття Кейт Міддлтон

Його Високість з'явився на урочистому відкритті James Place Newcastle. Прихильник королівської родини запитав про стан здоров'я Кейт Міддлтон та їхніх дітей.

Все добре, дякую. У нас все добре,
– відповів Вільям.

Що відомо про хворобу принцеси Уельської

  • 17 січня Кенсінгтонський палац заявив, що принцесу Уельську госпіталізували до приватної лікарні в Лондоні для проведення планового хірургічного втручання на черевній порожнині. Вже тоді в палаці заявили, що Її Високості знадобиться тривалий період для відновлення.
  • Зокрема, вона має повернутися до виконання своїх королівських обов'язків після Великодня, який у Великій Британії відзначають 31 березня. Наступного дня після госпіталізації папараці підловили принца Вільям біля клініки, який завітав туди, щоб навідати дружину.
  • Вже 29 січня Кетрін виписали з лікарні й вона продовжила свою реабілітацію вдома, де принцеса перебуває під наглядом фізіотерапевтів, про що стверджують інсайдери. Лише майже через 2 місяці "зниклу" Її Високість вперше побачили на публіці. Папараці сфотографували Кейт біля Віндзорського замку, коли вона сиділа в машині своєї матері.
  • Згодом аналізи показали, що у Її Високості діагностували рак.
  • Намагаючись захистити свою сім'ю від непотрібних спекуляцій, Кетрін не розголошувала про діагноз одразу.
  • Про рак у дружини принца Вільяма стало відомо 22 березня. Вона проходить хімієтерапію.
  • Кейт зізналася, що останні кілька місяців були дуже складними як для неї самої, так і для її родини. Отримавши результати тесту, вона була шокована.
  • Водночас принцеса Уельська налаштована на одужання з непохитною підтримкою своєї сім'ї, яка знаходиться поруч.