Днями інфлюенсерка сходила на обстеження до спеціалістів. Тепер вона детальніше розповіла про своє самопочуття та поділилися, яке лікування їй призначили в клініці.

Важливо Розвивався, як усі дітки, – Репяхова зізналася, коли в сина діагностували відкат у розвитку

Дружина Віктора Павліка заявила про проблеми зі здоров'ям

Катерина поділилася, що останнім часом відчуває біль в плечі, який почався після того, як вона почала займатися плаванням.

Проблема, з якою мучуся вже пів року. Скільки займаюся плаванням, стільки в мене і болить плече. В один момент я навіть подумала, що невже я маю залишити плавання, мені ж так подобається…Чесно сказати, я просто чекала, що воно мине. Але дива не сталося,
– зазначила Репяхова.

Катерина Репяхова розповіла про погане самопочуття
Катерина Репяхова розповіла про погане самопочуття / Скриншот з інстаграм-сторіс

Так, блогерка звернулася до лікаря, який порекомендував їй кінезітерапію. Це вид тренувань, що передбачає роботу з лікарем-реабілітологом. На відміну від традиційних вправ у спортзалі, кінезітерапія фокусується на рухах, які не викликають скутості або втоми в тілі, тож після сеансів у пацієнта відчувають легкість і приплив енергії. Крім того, є зменшення болю в ураженій ділянці.

Стан здоров'я інших українських зірок

  • 18-річна донька Олі Полякової знову потрапила до лікарні. Попри те, що зіркова мама не розкрила причину госпіталізації Маші, вона закликала молодь слідкувати та дбати про своє здоров'я.
  • Нещодавно співачці Камалії діагностували травматичну перфорацію барабанної перетинки, що вимагало негайної медичної допомоги. Операція пройшла успішно, і виконавиця сподівається, що знову чутиму на ліве вухо, як раніше.
  • Колишній судді "МастерШеф" Тетяні Літвіновій зробили операцію з видалення "деяких новоутворень", які викликали занепокоєння. Наразі шеф-кухар відновлюється.