Все через те, що вона мала поганий слух на ліве вухо. Водночас тепер виконавиця сподівається, що знову чутиме, як і раніше.

Вас також може зацікавити Зірка "МастерШеф" Тетяна Літвінова перенесла складну операцію: що відомо про її стан

Камалії провели екстрену операцію

Співачка опублікувала відео просто з операційної палати. Вона повідомила, що хірургічне втручання довелося зробити через проблеми зі слухом на ліве вухо. Знаменитості діагностували травматичну перфорацію барабанної перетинки. Втім, за її словами, лікарі успішно провели операцію.

Операцію мирінгопластики чудово зробила завідувачка ЛОР-відділення... Сподіваюся, що знову чутиму на ліве вухо, як раніше,
– підкреслила артистка.

Проблеми зі здоров'ям в інших зірок

  • Колишня суддя "МастерШеф" Тетяна Літвінова повідомила, що успішно перенесла складну операцію з видалення "деяких новоутворень", які, за її словами, потрібно було видалити, щоб вже не думати про них. Наразі кухарка відновлюється і чекає на результати наступних аналізів.
  • Українська акторка Катерина Тишкевич стикається з восьмилітнім хронічним головним болем, який вимагає тривалого лікування антидепресантами та нейролептиками. Зараз вона звернулася до фахівців Техасу і тепер носить спеціальний бандаж на шиї, який їй порекомендували лікарі. Річ у тім, що в актриси під час МРТ шиї було виявлено проблему з диском.
  • Нещодавно відома інстаграм-блогерка Саша Бо та її чоловік Платон потрапили до інфекційної лікарні. У подружжя діагностували гостре харчове отруєння, що призвело до реактивного панкреатиту.