До того ж вона поділилася, як лікує Михайлика. Також інфлюенсерка зізналася, чи є прогрес в розвитку сина й дала поради мамам.

Цікаво Не бачимося, – дружина Віктора Павліка розповіла про стосунки з єдиною донькою співака

Катерина Репяхова розповіла про стан здоров'я сина

Зіркова матуся поділилася, що Михайло до 1,5 року розвивався, як усі дітки. Однак у квітні 2023 року серйозна хвороба вразила його, що призвело до "відкату у розвитку".

Катерина Репяхова розповіла про здоров'я сина
Катерина Репяхова розповіла про здоров'я сина / Скриншот з інстаграм-сторіс

У Михасика немає органічних відхилень в головному мозку. В нашому випадку медикаментозне лікування виключене, тільки педагогічний розвиток,
– зазначила Катерина.

Жінка наголосила, що лікування хлопчика проходить доволі успішно. За словами Репяхової, Михайло почав відтворювати звуки, говорить деякі слова і демонструє краще розуміння розмовної мови.

"Говорить "мама", "ді (йди)", "дай". Повторює звуки (не завжди). Але найголовніше не те, що він говорить слова, а те, що він набагато краще розуміє звернену мову... Мова – це не тільки відтворювати звуки (експресивне мовлення). Не менш важливим є імпресивне мовлення – розуміння почутого. Без другого не буде першого", – підкреслила інфлюенсерка.

Катерина Репяхова розповіла про стан здоров'я сина
Катерина Репяхова розповіла про стан здоров'я сина / Скриншот з інстаграм-сторіс

Катерина додала, що дуже важливо своєчасно розпочати лікування, оскільки це значно збільшує шанси на швидке одужання дитини.

Катерина Репяхова дала поради мамам
Катерина Репяхова дала поради мамам / Скриншот з інстаграм-сторіс

Син Катерини Репяхової та Віктора Павліка

  • Зіркова пара одружилася у 2020 році, а вже 15 червня наступного року подружжя стало батьками сина Михайла.
  • Відомо, що в малюка виявили затримку мовлення та специфічний розлад мовної артикуляції. Шляхом лікування Михайла Катерина Репяхова активно ділиться в мережі й вірить, що син обов'язково одужає.
  • Крім того, у хлопчика діагностували клишоногість, захворювання, яке може або зникнути природним шляхом, коли дитина виросте, або зберігатиметься протягом усього життя.