Для Катерини ця ситуація стала неочікуваною. Балерина мала надію, що виступить без всяких проблем.

Не пропустіть Якась драма може бути, – Надя Дорофєєва зізналася, які сварки бувають у шлюбі з Кацуріним

Що сталося з Катериною Кухар

Катерина зізналася, що отримала травму під час одного з виступів. Жінка надірвала м'язи, тому не зможе закінчити тур.

Мені боляче це говорити, але таке трапляється. Сьогодні наприкінці другого акту я отримала серйозну травму – надрив м'язів і не зможу закінчити цей тур. Я неймовірно вдячна за тепло, яке я сьогодні відчула і за ті слова, які я почула,
– розповіла артистка.

Катерина Кухар не зможе закінчити тур
Катерина Кухар не зможе закінчити тур / Скриншот з інстаграм-сторіс балерини

Кухар поділилася, що не була до такого готова. Вона розуміє, що не може завжди працювати бездоганно, однак для будь-якого артиста це завжди сумно і важко.

Якщо чесно, дуже-дуже сумно, тому що артист ніколи не буде до цього готовий. Ми розуміємо, що ми не роботи, балетне тіло і не тільки балетне тіло, людина не бездоганна. Вона не може завжди працювати, як робот. Але це завжди для артиста сумно, важко,
– зазначила балерина.

Хто ще з зірок нещодавно отримав травму

  • Український актор Артур Логай розповів, що днями йому діагностували струс мозку. Його він отримав просто посеред вулиці. Пізніше він поділився, що вже себе краще почуває.
  • Кілька тижнів тому танцівниця Олена Шоптенко розірвала дві зв'язки колінного суглоба. Знаменитість пояснила травму напруженим робочим графіком, зазначивши, що ніколи раніше не стикалася з подібним. Зірка вже перенесла операцію і проходить реабілітацію.
  • Відомий хореограф Раду Поклітару поділився, що близько чотирьох років тому йому діагностували коксартроз, захворювання тазостегнового суглоба. Спочатку танцівник обрав медикаментозне лікування, втім зрештою вирішив зробити операцію, щоб зберегти свою кар'єру в танцювальній індустрії.