До того ж виконавиця, яку нещодавно привітав з днем народження її чоловік, зізналася про способи вирішення конфліктів з коханим. За словами Наді, зазвичай це відбувається драматично.

Не пропустіть "Вона чекає на нас": яку дитину може всиновити дружина Тімура Мірошниченка

Чи бувають сварки у Дорофєєвої з Кацуріним

Артистка чесно зізналася, що словесних сутичок у подружжя не буває. Ба більше, Міша з Надею ніколи не били посуд під час емоційних суперечок. Водночас зіркова пара вирішує конфлікти за допомогою душевних розмов наодинці, хоч вони і є драматичними.

У нас сварок не буває, ми можемо спілкуватися, ми не гриземося. Ми спілкуємося, зазвичай це так драматично, ми так повільно говоримо, якась драма може бути. А так, щоб прямо сваритися, то ні. Склянки не били, це не про нас,
– поділилася співачка.

Інтерв'ю Наді Дорофєєвої: дивіться відео онлайн

Що відомо про подружжя Дорофєєвої та Кацуріна

  • У березні 2022 році Володимир Дантес і Надя Дорофєєва повідомили про розлучення.
  • Вже у червні того ж року співачка зізналася, що її серце зайняте. Її обранцем став ресторатор і блогер Міша Кацурін.
  • Надя і Вова були близькими друзями з Мішею та його дружиною Дашею і саме тому спровокували активне обговорення у суспільстві.
  • Влітку 2023 року Дорофєєва та Кацурін одружилися. Цікаво, що Міша двічі просив дівчину вийти за нього. Вони їхали на скутері, й Надя була у шоломі. Коли чоловік вперше запитав, чи стане вона його дружиною, співачка просто не почула. То ж Кацуріну довелося зупинитися й перепитати ще раз.
  • Закохані рідко публічно говорять про свої почуття, але якось Надя зізналася, що пара одразу знала, що одружиться.
  • Співачка і виконавець часто публікують спільні фото, на яких мають щасливий та закоханий вигляд.