Фаріон розповіла, що не слідкує за пісенним конкурсом, тому що "попса – не її музика". Утім, їй не подобаються виконавиці, які поїдуть представляти Україну на Євробаченні.

Не пропустіть "Антитіла" порадили Україні відмовитися від участі в Євробаченні наступного року

Фаріон емоційно висловилась про alyona alyona та Jerry Heil

Філологиню обурюють творчі псевдоніми артисток, які вона не може жодним чином ідентифікувати. Тому Ірина не сприймає alyona alyona та Jerry Heil як представниць від України та назвала їх "ганьбиськом".

Що з ними є? Вони звідки? Альона приїхала з Саратова? З Петербурга, з Москви, якщо вона Альона? Власне ім'я – це ідентифікатор. А та звідки приїхала? З Великої Британії? З США? Ганьбисько на весь світ!
– сказала вона.

Фаріон також не подобається той факт, що композиція alyona alyona та Jerry Heil – Teresa & Maria написана двома мовами – українською та англійською.

Для того, щоб показати культуру України, вони співають то українською, то англійською. Що це за гібридизм? Ви хочете, щоб я дослухалася до протилежної думки, хай вона собі існує. Але є й моя думка! Мені, до речі, через це заблокували фейсбук. Це називається демократія?
– обурилась жінка.

Також Фаріон заблокували сторінку у фейсбуці через допис про співачок. Ведуча припустила, що це сталося через те, що мовознавиця образила виконавиць. Однак, сама Фаріон вважає, що вона сказала правду.

Ірина Фаріон висловилась про alyona alyona та Jerry Heil: дивіться відео онлайн

Що казали про переможниць Нацвідбору-2024 інші зірки

  • Наприклад, співачка Злата Огнєвіч не розуміє, чому дехто обурюється, що трек Teresa & Maria просували на різних платформах. На думку артистки, це цілком нормальна практика. Виконавиця вважає, що пісня швидко запам'ятовується та заслужено прозвучить на Євробаченні-2024.
  • Член журі Нацвідбору Андрій Данилко висловився, що композиція alyona alyona та Jerry Heil вдало підходить для пісенних змагань. Данилко сказав, єврофани будуть підспівувати дівчатам в Швеції.
  • Продюсер Ігор Кондратюк припустив, що Альона та Яна можуть увійти до п'ятірки найкращих виступів на Євробаченні-2024.